Poznaj nas bliżej

Podróżujemy i uwielbiamy poznawać nowe okolice. Dlatego łącząc nasze spostrzeżenia z wszelkich turystycznych wypraw oddajemy do Państwa dyspozycji apartamenty w Myślenicach, położone we spaniałej lokalizacji, o wysokim standardzie wykończenia. W przygotowanie i aranżację apartamentów włożyliśmy serce i wiele własnej pracy dbając przy tym o każdy detal. Nieustannie dokładamy starań do tego aby nasze obiekty wyróżniały się na tle konkurencji standardem i czystością, pozostawiając wspaniałe wspomnienia z urlopu.

Często podczas rozmowy telefonicznej, która ma zapewnić nas o bezpiecznym dotarciu Gości do obiektu, słyszymy entuzjazm i upragniony przez nas efekt zaskoczenia. „Jak tu jest pięknie, zdjęcia tego nie oddają”. Jest to za każdym razem sygnał dla nas, że organizujemy coś pięknego, co przyniesie Państwu ukojenie, relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków.

Apartamenty Słoneczny Chełm poza przytulnymi wnętrzami, to również przepiękny widok na panoramę Tatr, wygodne lobby, ogród i plac zabaw dla dzieci, grill dla gości, wspaniała okoliczna infrastruktura oraz szlaki turystyczne dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Zapraszamy na przygodę w zjawiskowej scenerii na łonie przyrody Myślenic, przepięknych okolicznych lasów i górzystych terenów. Tego miejsca się nie zapomina.

Atrakcje w okolicy

Sport Arena Myślenice

Stacja Narciarska ” Myślenice Sport Arena ” położona jest w Beskidzie Wyspowym na górze Chełm (654 m n.p.m.). Posiada ona 2 trasy narciarskie o długości 855 m i 1100 m. Jedna z nich posiada homologację FIS, obie trasy są oświetlone, naśnieżane oraz ratrakowane. Sport Arena Myślenice to również wspaniałe trasy dla rowerzystów i regularne imprezy tematyczne jak chociażby Extreme Jam Downhill Cup.

Kasina Ski&Bike Park

Kasina Ski&Bike Park to ukochana przestrzeń pasjonatów sportów zimowych i letnich. Ośrodek powstał ponad 40 lat temu w miejscu, znanym w okolicy z najdłużej utrzymującego się śniegu – zwanym kiedyś Śnieżną Górą, a obecnie Śnieżnicą. To właśnie tutaj, z wielkiej pasji do nart, powstał ośrodek narciarski, który od kilku lat latem, gdy stopnieją śniegi, przekształca się w największy bike park w Polsce.

Szlak na Kudłacze

Wycieczka trasą od Schroniska na Kudłaczach do Obserwatorium na Lubomirze to idealna propozycja na rodzinne wycieczki, zarówno dla dzieci samodzielnie drepczących, jak i tych noszonych w nosidełku. Niewymagająca technicznie trasa, z niedużymi wzniesieniami jest też godna polecenia dla osób starszych, może być też świetną rozgrzewką dla rozpoczynających sezon górski.