Poznaj obiekt i nasze Apartamenty

W jednym z najwyżej położonych miejsc w okolicy, zaledwie 35 km od Krakowa powstał jednopiętrowy obiekt dedykowany wymagającym Klientom. Słoneczny Chełm to piękne apartamenty w Myslenicach. Jesteśmy właścicielami lokali z nr 4 i nr 5 zaaranżowanych ze szczególną uwagą na estetykę i funkcjonalność. Do każdego z naszych Apartamentów przydzielona jest dedykowana, wygodna Infra Sauna oraz Bania Fińska. Dla każdego Gościa czeka butelka wina z zaprzyjaźnionej Winnicy Srebrna Góra. Nasze przytulne wnętrza są dwupoziomowe. W dolnej części znajduje się przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, dużym rodzinnym stołem oraz wszelkimi wygodami umilającymi pobyt. W dolnej części znajduje się również toaleta oraz szafa pozwalająca zmieścić wierzchnie nakrycia wszystkich Gości. Zadbaliśmy również o zapewnienie Państwu sprzętu agd i rtv niezbędnego podczas pobytu. Na wyższym poziomie dostępne są sypialnie oraz łazienka.

Apartament nr 4

Dwupoziomowy Apartament pozwalający na komfortowy wypoczynek maksymalnie 6 osobom. Dla Gości Apartamentu przypisana jest dedykowana Infra Sauna. Apartament wyposażony w niezbędny sprzęt AGD oraz RTV, w wydzielonym aneksem kuchennym pozwalającym w puścić wodzę fantazji miłośnikom gotowania również w trakcie urlopu, lub zapewnić odpowiednią dietę nie tylko najmłodszym pociechom. Aneks kuchenny wyposażony jest w niezbędne naczynia i sztućce. W aranżacji salonu zastosowane zostały wielkie okna dające dużo światła wewnątrz oraz usprawniające poruszanie się pomiędzy salonem, a tarasem.

Apartament nr 5

Dwupoziomowy Apartament pozwalający na komfortowy wypoczynek maksymalnie 6 osobom. Dla Gości Apartamentu przypisana jest dedykowana Infra Sauna. Apartament wyposażony w niezbędny sprzęt AGD oraz RTV, w wydzielonym aneksem kuchennym pozwalającym w puścić wodzę fantazji miłośnikom gotowania również w trakcie urlopu, lub zapewnić odpowiednią dietę nie tylko najmłodszym pociechom. Aneks kuchenny wyposażony jest w niezbędne naczynia i sztućce. W aranżacji salonu zastosowane zostały wielkie okna dające dużo światła wewnątrz oraz usprawniające poruszanie się pomiędzy salonem, a tarasem. Chcąc urozmaicić naszą ofertę, Apartament nr 5 różni się detalami aranżacji od Apartamentu nr 4. Do Państwa pozostaje wybór wnętrza, która najbardziej odpowiada preferowanej stylistyce.