Poznaj obiekt i nasze Apartamenty

W jednym z najwyżej położonych miejsc w okolicy, zaledwie 35 km od Krakowa powstał jednopiętrowy obiekt dedykowany wymagającym Klientom. Słoneczny Chełm to piękne apartamenty w Myslenicach. Jesteśmy właścicielami lokali z nr 4 i nr 5 zaaranżowanych ze szczególną uwagą na estetykę i funkcjonalność. Do każdego Apartamentu przynależy prywatna sauna infrared – na podczerwień, która jest najnowocześniejszym rozwiązaniem wśród saun. Dodatkowo na tarasie znajduje się nowoczesna balia ogrodowa z ogrzewaniem elektrycznym. Balia wyposażona jest w system aeromasażu – działa jak jacuzzi. Przeznaczona jest do całorocznego relaksu. Dla każdego Gościa czeka butelka wina z zaprzyjaźnionej Winnicy Srebrna Góra oraz kosz drewna do kominka. Nasze przytulne wnętrza są dwupoziomowe. W dolnej części znajduje się przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, dużym rodzinnym stołem oraz wszelkimi wygodami umilającymi pobyt. W dolnej części znajduje się również toaleta oraz szafa pozwalająca zmieścić wierzchnie nakrycia wszystkich Gości. Zadbaliśmy również o zapewnienie Państwu sprzętu agd i rtv niezbędnego podczas pobytu. Na wyższym poziomie dostępne są sypialnie oraz łazienka.

Godziny zameldowania i wymeldowania: 10.00 – 15.00

Drodzy Państwo, każde zwierzęta kochamy, i sami również mamy pod opieką wspaniałe pupile. Ale właśnie ze względu na to, że zależy nam na ich komforcie i bezpieczeństwie aktualnie nie przewidujemy możliwości rezerwacji wypoczynku wspólnie z nimi. W pobliskich posesjach miały miejsca sytuacje związane z zachowaniem większych czworonogów, które czasem wyrażając nawet przyjaźń nieświadomie narażały na stres mniejsze zwierzaki pozostawione luzem na terenie części wspólnych Apartamentów.

Obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Obiekt służy wyłącznie dla spokojnego wypoczynku Gości.

Przy rezerwacji obu apartamentów, wymagana jest kaucja 1000 zł za apartament, płatna przelewem najpóźniej dzień przed zameldowaniem, która zostanie zwrócona po wymeldowaniu. W przypadku rezerwacji dla grup, organizator grupy jest zobowiązany skontaktować się z obiektem w celu ustalenia zasad pobytu.

Apartament nr 4

Dwupoziomowy Apartament pozwalający na komfortowy wypoczynek maksymalnie 6 osobom. Dla Gości Apartamentu przypisana jest dedykowana Infra Sauna. Apartament wyposażony w niezbędny sprzęt AGD oraz RTV, w wydzielonym aneksem kuchennym pozwalającym w puścić wodzę fantazji miłośnikom gotowania również w trakcie urlopu, lub zapewnić odpowiednią dietę nie tylko najmłodszym pociechom. Aneks kuchenny wyposażony jest w niezbędne naczynia i sztućce. W aranżacji salonu zastosowane zostały wielkie okna dające dużo światła wewnątrz oraz usprawniające poruszanie się pomiędzy salonem, a tarasem.

Apartament nr 5

Dwupoziomowy Apartament pozwalający na komfortowy wypoczynek maksymalnie 6 osobom. Dla Gości Apartamentu przypisana jest dedykowana Infra Sauna. Apartament wyposażony w niezbędny sprzęt AGD oraz RTV, w wydzielonym aneksem kuchennym pozwalającym w puścić wodzę fantazji miłośnikom gotowania również w trakcie urlopu, lub zapewnić odpowiednią dietę nie tylko najmłodszym pociechom. Aneks kuchenny wyposażony jest w niezbędne naczynia i sztućce. W aranżacji salonu zastosowane zostały wielkie okna dające dużo światła wewnątrz oraz usprawniające poruszanie się pomiędzy salonem, a tarasem. Chcąc urozmaicić naszą ofertę, Apartament nr 5 różni się detalami aranżacji od Apartamentu nr 4. Do Państwa pozostaje wybór wnętrza, która najbardziej odpowiada preferowanej stylistyce.